המלצות

הלקוחות המדהימים שלנו ממליצים עלינו

"וואו, ההצגת שחקן של עמית הולכת איתי במשך כל השבוע אחר כך עוד שרנו את השיר על אריה האריה אני ממליצה בחום על הצגה שלך "

רונית - גן אלה גני תקווה

"לא הייתה פעם אחת שההורים והילדים לא יצאו נפעמים מההצגות שלכם, תמיד עם ערך מוסף בצד, הרבה תיאטראות יודעים "לעשות" הצגות לא כולם יודעים להשאיר חותם"
אתי עמר
מנהלת ספריית מעלה אדומים .
"עמית, חמוד אמיתי! שחקן נהדר, אוהב ילדים ומאוד אוהב את העבודה שלו. וזה הרי הכי כיף! היה אצלנו בקיבוץ והילדים ממש נהנו, צחקו ואף לקחו חלק בהצגה. ממליצה בחום!"
נעמה שטיינהרץ
רכזת תרבות קיבוץ גליל ים
"וואו, ההצגה איתך עמית הולכת איתי במשך כל השבוע אחר כך עוד שרנו את השיר על אריה האריה אני ממליצה בחום על הצגה שלך"

נחמה פרל
אמא מושב בית זית

"ממליצה ממש על ההצגות של עמית. כבר שנה שניה שאני מזמינה לגן שלי, תמיד הילדים נהנים, צוחקים וחוזרים מלאי חוויות. יום למחרת, אני מקבלת גם מההורים את הרשמים שהילדים שיתפו. בקיצור ממליצה למי שטרם חווה ולמי שכבר היה וראה, הבחירה ברורה"

אלירז מסינגר

גננת ישוב לשם

IMG_20200628_113535
הצגות שחקן מאת עמית בן יעקב

"מעבר להיותה הצגה המעבירה מוסר השכל ומסר חשוב לילדים. אשמח לציין את המשחק וההפעלה של השחקנים המעולים שהיו לאורך חודש שלם אצלנו ונתנו כל פעם מחדש שואו של אנרגיה ומשחק שכבש את הילדים והצוותים החינוכיים. כמו כן, ברצוני לשבח את התפאורה, המוסיקה שמעשירה את החוויה ומאפשרת לילדים להיכנס לסיפור ולחוש את האווירה הייחודית. נהננו מאד ומהגננות שמעתי ביקורות מצוינות על כך שהצפייה הייתה פשוט מעולה ואיכותית. העבודה מול עמית מ"תאטרון עולם הדמיון" רק הוכיחה לי שמקצועיות אכפתיות והנאה זה לפניי הכל."

אלמוג דותן

מנהל סל תרבות נס ציונה

"לתאטרון עולם הדמיון, תודה רבה לכם על הנחיית סדנת בובנאות מקסימה, איכותית ומלאה בהומור. הילדים וההורים נהנו מזמן איכות מצויין של יצירה, צחוק והנאה. השילוב של תאטרון ויצירה הם ללא ספק הצלחה מרובה שמעניקה לילדים ולהורים חוויה בלתי נשכחת וההנחייה המקצועית שלכם היא חלק בלתי נפרד מחוויה זו."

ענבר אטיה

מנהלת מרכז פנאי יחד

מיני ארוע
ממליצה מאד על עמית​ הופיע אצלינו בבית לחם הגלילית במאי ושוב גם מחר מחכים לו הילדים. מומלץץץץץץץץץץ
קרן לוי
רכזת תרבות בית לחם הגלילית